Bezpečné září se Sophos Central – série interaktivních webinářů

Nebylo by skvělé zabezpečit firewally, počítače, servery a mobilní zařízení pomocí předních kyberbezpečnostních řešení na trhu, navíc s centrální správou z jediného intuitivního rozhraní?


Série tří interaktivních webinářů s podtitulkem „Bezpečné září“ je zpět a pod vedením bezpečnostních expertů společnosti Sophos vás v polovině září provede výhodami platformy Central a jednotlivými komponentami, které zaručují kompletní zabezpečení vašich podnikových koncových bodů, mobilních zařízení, serverů i sítě.

Nenechte si ujít příležitost dozvědět se více o centrální správě bezpečnostních řešení a přínosech Sophos Central. V rámci všech webinářů budou k dispozici v živém chatu kyberbezpečnostní odborníci, kterých se budete moci na cokoli zeptat.

3 dny, 3 webináře, 3 bezpečnostní témata

Série webinářů „Bezpečné září“ proběhne ve dnech 15. – 17. září vždy v čase 11:00 – 12:00 a na všechny tři interaktivní webináře stačí jediná registrace. Pokud se webináře nemůžete zúčastnit, nezapomeňte se i tak zaregistrovat, po události automaticky obdržíte odkaz na záznam akce.

 

  • Úterý 15. září – Vylaďte zabezpečení IT se Sophos Central: Obchodní a technické dopady
  • Středa 16. září – Zabezpečte koncové body, servery a mobilní zařízení pomocí Sophos Central
  • Čtvrtek 17. září – Zabezpečte svou síť pomocí Sophos Central

 

 Komentáře