Bezpečnostní kamery přenášejí data přes elektrickou síť

Bezdrátový systém používá technologii HomePlug, jež propojuje a přenáší obrazová data přes elektrickou síť. Kamery mimo jiné zasílají e-mailová upozornění při detekci pohybu či nabízejí možnost sledovat dění na dálku na jakémkoli PC připojeném přes internet.Bezpečnostní videokamery Logitech nově uvedené na evropský trh nabízejí podle dodavatele snadnou instalac a zprávy při detekci pohybu na e-mail nebo mobilní telefon.
Bezdrátový systém používá technologii HomePlug, jež propojuje a přenáší obrazová data přes elektrickou síť. Kamery mimo jiné zasílají e-mailová upozornění při detekci pohybu či nabízejí možnost sledovat dění na dálku na jakémkoli PC připojeném přes internet.
První dvě bezpečnostní videokamery Logitech jsou k dispozici buď v rámci „výchozího balíčku“ (starter pack) nebo dále jako doplňkové rozšíření (add-on). Do rodiny patří řídící zabezpečovací systém pro použití v interiérech Indoor Video Security Master System, řídící zabezpečovací systém pro venkovní použití Outdoor Video Security Master System, přídavná videokamera pro interiéry Indoor Add-On Camera a přídavná videokamera pro venkovní použití Outdoor Add-On Camera.
Ve skutečnosti zabezpečení probíhá ve třech jednoduchých krocích: nainstalujte ovládací software pro PC Command Center, připojte USB přijímač a zapojte vaše kamery. Technologie HomePlug navíc video data šifruje, takže přenos je plně zabezpečený.
Jakmile videokameru (videokamery) nainstalujete, můžete sledovat živě přenášený obraz nebo si prohlédnout zaznamenané video. Inteligentní kamery detekují pohyb a nahrávají video přímo na harddisk vašeho počítače, takže přehrávání a archivace jsou velmi snadné. Přístup ještě více usnadňuje intuitivní uživatelské rozhraní na PC, díky němuž můžete záznamy rychle procházet a nastavit své preference.


Komentáře