Bezplatné AVG si za týden jen Donwload.com stáhlo 5 milionů lidí

Řešení AVG Anti-Virus Free Edition nadále zůstává nejžádanější aplikací na tomto serveru.AVG Technologies, dodavatel bezpečnostního softwaru AVG, oznámil, že antivirový systém AVG Anti – Virus Free Edition 8.0 během posledního květnového týdne překročil hranici pěti milionů stažení ze serveru CNET Download.com.

Řešení AVG Anti-Virus Free Edition nadále zůstává nejžádanější aplikací na tomto serveru.

„AVG Anti – Virus Free Edition chrání před útoky typu drive-by download a dalšími novými hrozbami, které skýtá Web 2.0. V reálném čase vyhodnotí z bezpečnostního hlediska všechny výsledky hledání na Google i MSN a míru rizika nákazy signalizuje výraznou ikonou vedle jednotlivých odkazů,“ uvedl Karel Obluk, technický ředitel společnosti AVG Technologies.

AVG Anti – Virus Free Edition poskytuje ochranu proti virům i spyware a také komponentu pro bezpečné vyhledávání, technologii LinkScanner, která je součástí nového modulu AVG Security Toolbar. Bezplatný produkt však neobsahuje proaktivní technologie pro bezpečné surfování na internetu, ani rozšířenou ochranu před hackery, keyloggery, spamem, phishingovými útoky a stahováním nebezpečných souborů, které jsou součástí komerčních verzí AVG.

Viz také:
AVG 8.0 je k dispozici i v bezplatné verzi
Nová verze AVG přidává i kontrolu webových stránek


Komentáře