CA a Yahoo rozšířily spolupráci ohledně bezpečného internetu

Distribuční smlouvu se společností Yahoo, na jejímž základě začlení společnou verzi panelu nástrojů Yahoo (Yahoo Toolbar) do svých produktů pro domácnosti a domácí kanceláře včetně připravovaného řešení Internet Security Suite Plus 2008, oznámila společnost CA.Distribuční smlouvu se společností Yahoo, na jejímž základě začlení společnou verzi panelu nástrojů Yahoo (Yahoo Toolbar) do svých produktů pro domácnosti a domácí kanceláře včetně připravovaného řešení Internet Security Suite Plus 2008, oznámila společnost CA.
Díky tomu získají uživatelé možnosti jednoduchých úprav panelů nástrojů či upozornění na nové e-maily. Panel nástrojů CA/Yahoo lze používat s prohlížeči Internet Explorer a Firefox.
Firma rovněž oznámila, že její řešení Anti-Spyware bude i nadále podporovat antispamové funkce panelu nástrojů Yahoo.
„Zajištění online bezpečnosti je vzhledem k množství hrozeb stále běžným problémem mnoha uživatelů, kteří neví, jaké programy mají používat, aby ochránili své počítače před spywarem a malwarem,” řekl Joff Redfern, senior director of Product Management, Yahoo Search Distribution. „Je důležité, abychom nabídli našim uživatelům nástroje, jimiž ochrání své počítače a budou moci bezstarostně surfovat na webu.


Komentáře