CA nabídne uživatelům systému Windows Vista Beta 2 zdarma eTrust EZ antivirus

Společnost CA, Inc. Oznámila, že bude zákazníkům systému Microsoft Windows Vista Beta bezplatně poskytovat roční zkušební předplatné antiviru CA eTrust EZ Antivirus. Zákazníci si mohou software ode dneška stahovat na webu: http://ca.com/windowsvistabeta.Společnost CA, Inc. Oznámila, že bude zákazníkům systému Microsoft Windows Vista Beta bezplatně poskytovat roční zkušební předplatné antiviru CA eTrust EZ Antivirus. Zákazníci si mohou software ode dneška stahovat na webu: http://ca.com/windowsvistabeta.
Roční zkušební licence na CA eTrust EZ Antivirus zahrnuje antivirovou ochranu na podnikové úrovni, denní aktualizace virových definic a neomezenou, trvale dostupnou podporu na webu. CA eTrust EZ Antivirus je certifikován laboratořemi ICSA Labs, West Coast Labs a Virus Bulletin.
První škodlivý software (malware), který představoval hrozbu pro uživatele PC, se datuje několik desetiletí do minulosti, kdy byl vytvořen první počítačový virus. Zatímco jiné internetové hrozby jako spyware a spam jsou relativně mladé, celá kategorie malwaru, jež zahrnuje viry, červy a trojské koně, pro uživatele osobních počítačů nadále představuje vážný problém. Od prosince 2005 do května 2006 zaznamenal tým výzkumníků CA nárůst nového malwaru téměř o 100 procent. A přesto podle online průzkumu bezpečnosti, který loni provedla organizace AOL/National Cyber Security Association (NCSA), stále celých 81 procent počítačů v domácnostech postrádá základní prvky zabezpečení a 56 procent domácích počítačů není vybaveno antivirovou ochranou.
eTrust EZ Antivirus pro zákazníky systému Windows Vista Beta 2 je k dispozici v angličtině.


Komentáře