Canon Therefore pro lepší zabezpečení firemních dokumentů

Společnost Canon uvolnila aktualizaci svého řešení správy dokumentů Therefore.


Therefore je řešení pro správu dokumentů. Nová verze obsahuje funkci Audit Trail, díky níž mohou administrátoři zajistit vyšší bezpečnost dokumetů, protože jsou schopní identifikovat jakýkoli přístup, úpravu a tisk všech dokumentů v systému. Administrátoři mají také k dispozici kompletní historii práce s dokumenty všech uživatelů a mohou autorizovat přístup uživatelů k jednotlivým dokumentům.

Poslední verze Therefore také obsahuje certifikaci softwaru NetApp SnapLock, který zajišťuje, že soubory v systému Therefore a Write Once Read Many soubory jsou bezpečně archivovány a po uplynutí jejich životnosti vymazány v souladu s legislativou i firemní politikou.

Poslední verze Therefore je kompatibilní s nejnovější generací tiskové platformy Canon imageRUNNER ADVANCE a s ostatními přístroji řady iR.

Roman Dvořák, Solution Business Consultant Canon CZ, uvádí: "Tradiční nástroje na uchovávání dat uložené informace automaticky mažou po uplynutí jejich životnosti. To ale nikdy stoprocentně nezaručí, že byly spolu s nimi smazány i všechny zálohované kopie. Znamená to, že společnosti si uchovávají kopie citlivých informací o svých zákaznících, klientech nebo o sobě samých. Porušují tím tak zákon o uchovávání informací a vystavují se možným významným sankcím a pokutám. Therefore zajistí, že všechny kopie a jiné verze těchto souborů budou smazány spolu s originály."Komentáře