CheckPoint zvýšil rychlost antiviru a filtrování URL

Check Point Software oznámil novou streamovací technologii, která dramaticky zvyšuje výkon softwarových bladů pro antivirus a filtrování URL adres.


Tohoto výkonnostního navýšení mohou dosáhnout všechny bezpečnostní brány Check Point pomocí pouhého upgradu softwaru bez dalších dodatečných nákladů. Kromě toho Check Point rozšířil svou patentovanou akcelerační technologii SecureXL do všech zařízení UTM-1, která výrazně zvyšuje propustnost firewallu. Nyní si mohou zákazníci aktivovat další softwarové blady k zabezpečení všech vrstev sítě jednoduchým softwarovým upgradem na verzi R71.

 Podniky, které používají softwarové blady společnosti Check Point, mohou využít patentovanou technologii SecureXL a zvýšit si výkon propustnosti firewallu na zařízení UTM-1 pouhým jednoduchým upgradem softwaru. Již je k dispozici pro UTM-1 3070. Upgrade poskytuje vyšší výkon na všech bezpečnostních bránách Check Point UTM-1 série 130, 270, 570, 1070 a 2070. Nové zvýšení výkonu podle dodavatele zahrnuje až čtyřikrát větší výkon firewallu a až čtyřnásobný počet připojení za sekundu 

„Zákazníci mohou nyní nasadit softwarové blady Check Point Antivirus a filtrování URL adres na jejich stávající bezpečnostní brány, aniž by museli volit mezi výkonem a větším zabezpečením,“ uvedl David Řeháček, marketingový manažer společnosti Check Point.

 

 Komentáře