D-Link nabízí dohledový systém Secure Centre

Společnost D-Link zavádí nový vícekanálový IP dohlížecí systém, který podle dodavatele nabízí snadno použitelné zabezpečovací balíčky určené zejména pro malé a střední firmy.


Balíčky dohlížecích řešení, označované jako D-Link Secure Centre, jsou dodávány ve čtyřech různých variantách: SoHo, SMB, Profesional a Advanced. Každý balíček obsahuje 2 IP kamery, 1 síťový videorekordér (NVR – Network Video Recorder) a ovládací software. Balíčky Secure Centre využívají technologie pro kompresi digitálního videa, které se nacházejí v dohlížecích systémech, a spojují je do jediného řešení.

Pomocí D-Link Secure Centre mohou uživatelé sledovat živý videopřenos na jakémkoli počítači, připojeném přímo do lokální sítě, nebo z libovolného místa na světě přes internet. Uživatelé mohou sledovat video současně z několika kamer, nainstalovaných na různých místech, a mohou nonstop nahrávat digitální záznam s využitím rozvrhu nahrávání nebo funkce detekce pohybu.

Mezi výhody balíčků Secure Centre patří podle dodavatele snadná instalace a nastavení, bezproblémová integrace do existující infrastruktury, ovladatelnost a dostupnost z libovolného místa, a funkce pro efektivní přehrávání a monitorování.

S balíčky D-Link Secure Centre SoHo, SMB, Professional a Advanced je nyní možné dohlížet na firmu a s využitím přibaleného softwaru pro ovládání kamery, který je dodáván spolu s NVR, mohou nyní uživatelé sledovat vše, co se děje v nejvzdálenější firemní provozovně, u vchodu i ve skladu.

Vyhledávací funkce dokáže detekovat významné události. Stačí vybrat cílovou oblast na videu a nastavit citlivost vyhledávání. Kritériem pro vyhledávání může být například detekce pohybu, chybějící nebo opuštěný předmět, ztráta ostrosti obrazu nebo zakrytí kamery.Komentáře