D-Link rozšiřuje portfolio IP dohlížecích řešení pro malé a střední firmy

D-Link rozšiřuje svoje portfolio produktů v segmentu IP dohledu o venkovní kameru DCS-6818.


 Tato rychlá kamera s kopulovitým (dome) krytem odolným proti povětrnostním vlivům (krytí IP66) je podle dodavatele vhodná pro střežení ve středně velkých firmách s rozsáhlými venkovními areály. Výbava kamery zahrnuje technologii WDR (Wide Dynamic Range), přepínatelný infračervený filtr a CCD snímač Sony EX-View.

Nový model DCS-6818 je určen pro uživatele, kteří chtějí rozšířit svoji dosavadní IP infrastrukturu nebo přejít z analogového na digitální dohlížecí řešení.

36× optický zoom a 12× digitální zoom umožňují pořizovat velmi detailní záběry například pro identifikaci registračních značek aut. Technologie WDR (Wide Dynamic Range) kompenzuje vliv špatných světelných podmínek. Při nainstalování infračervených LED dokáže kamera pomocí vestavěného infračerveného filtru detekovat pohybující se předměty i při úplné tmě.

 

Venkovní kamera DCS-6818 – přehled nejdůležitějších vlastností

1/4" CCD snímač EX-View s funkcí WDR a přepínatelným infračerveným filtrem

36× optický zoom, 12× digitální zoom

Souběžná komprese obrazu ve formátu MPEG-4 a MJPEG, snímková frekvence až 25 fps (PAL)

Dálkové ovládání přes webový prohlížeč, souběžná správa až 32 kamer pomocí programu D-ViewCam 3.0

Rozhraní 10/100 Mb/s Fast Ethernet, podpora napájení přes ethernetový kabel (IEEE 802.3u PoE – Power over Ethernet)

Podpora síťových protokolů IPv4, DHCP a HTTP

 

Nová venkovní kamera od D-Linku umožňuje uživatelům také nahrávat komprimovaný záznam díky souběžnému streamování videa ve formátu MPEG-4 a MJPEG. Kodek MPEG-4 obstarává obraz s nižší kvalitou, kterému postačuje velmi malá šířka pásma. Záznam lze proto okamžitě streamovat do externích bezpečnostních agentur. Zároveň lze přes kodek MJPEG nahrávat záznam s vyšší kvalitou obrazu a archivovat video s množstvím detailů pro účely vyšetřování nějakých událostí.

 

Kamera DCS-6818 s kopulovitým krytem je nyní k dostání v prodeji v České a Slovenské republice za doporučenou maloobchodní cenu 49 900 Kč bez DPH (1 990 EUR na Slovensku).Komentáře