D-Link uvádí kameru s infračerveným LED reflektorem

D-Link uvádí na trh novou denní i noční internetovou kameru DCS-7410, která se vyznačuje zabudovaným infračerveným LED reflektorem pro natáčení v noci.


Nová bezdrátová kamera s 1,3″ CCD snímačem Sony a 16 násobným digitálním zoomem pro zvětšení obrazu je schopná monitorovat objekty až do vzdálenosti 30 metrů.

DCS-7140 je určena pro malé a střední podniky nebo domácnosti a umožňuje pořizování videozáznamů nebo statických snímků v různých světelných podmínkách a rovněž dálkový dozor přes internet po celý den (24/7). Díky implementovanému systému SoC (System-on-Chip) kamera poskytuje video v reálném čase, a to ve formátech Motion JPEG (MJPEG) a MPEG-4.

Díky certifikovanému krytí IP66, které je odolné proti vlivům povětrnosti  i dešti, a možnosti napájení přes ethernet PoE 802.3af, může být kamera umístěna bezpečně kdekoliv venku.

Střežení domu nebo kanceláře je možné i přes 3G mobilní síť pomocí kompatibilního mobilu, PDA nebo 3G přehrávače videa. Pomocí dodávaného softwaru D-ViewCam je možné sledovat obraz až 32 kamer najednou, nastavit manuální nebo naprogramovaný záznam obrazu na pevný disk a nastavit nahrávání videa nebo odesílání varovných e-mailů při aktivaci detektoru pohybu.

Doporučená koncová cena je 6 829 Kč bez DPH.Komentáře