Detaily o nové generaci antiviru NOD32

ESET je jednou z předních společností v oblasti proaktivní počítačové ochrany. I letos proto představila své novinky v oblasti bezpečnosti, mezi něž patří i nová generace antivirového programu ESET NOD32 Antivirus.ESET je jednou z předních společností v oblasti proaktivní počítačové ochrany. I letos proto představila své novinky v oblasti bezpečnosti, mezi něž patří i nová generace antivirového programu ESET NOD32 Antivirus.

Nový ESET NOD32 Antivirus ve verzi 3.0 se oproti předchozí generaci vyznačuje řadou vylepšení. Mezi ně patří například vylepšená technologie ESET ThreatSense, kompletně přepracované grafické rozhraní, zvýšená rychlost skenování a nižší systémové nároky než u předchozí verze anebo vylepšený systém léčení a odstraňování infiltrací i bez zásahu uživatele. Výsledkem optimalizace aktualizačního procesu jsou menší velikosti update souborů než ve verzi 2.7. Vylepšená je také ochrana aktualizačních souborů před poškozením. Součástí balíčku je také ESET NOD 32 Antispyware.

Cena licence (bez DPH) pro jeden počítač s ročním updatem je 999 Kč, s dvouletým updatem je to pak 1 499 Kč. Nový ESET NOD32 Antivirus bude pro firemní zákazníky k dispozici také ve verzi Business Edition pro pět a více počítačů, a to již v průběhu listopadu 2007. Stávající uživatelé ESET NOD32 Antivirus 2.7 mají přechod na verzi 3.0 zdarma.

Od 1. listopadu 2007 mohu navíc všichni držitelé karty ISIC při koupi ESET NOD32 Antiviru získat slevu 50 %. Stejnou slevu získají také držitelé průkazu TP, ZTP a ZTP/P, zdravotnická zařízení, školy a nestátní neziskové organizace. Slevu 20 % mohou čerpat subjekty veřejné správy. Další informace jsou dostupné na www.esetsmartsecurity.cz nebo na www.eset.cz.


Komentáře