Endian + Bitdefender

Až překvapivě výhodné spojení. Ušetřete až 50 % licenčních nákladů na ochranu koncových bodů a ochranu na bráně.

Endian + Bitdefender


Zkuste si položit následující otázky:

  • Chci zajistit silnou ochranu své síťě?
  • Chci snížit náklady na správu sítě a šetřit čas kvalifikovaného personálu?
  • Chci bezpečný Hotspot Wi-Fi?
  • Chci bezpečné připojení pro svá IoT zařízení?
  • Chci spravovat svá zařízení bezpečně odkudkoli?
  • Chci zároveň snížit náklady o 50 % na ochranu koncových bodů?


Pokud jste odpověděli alespoň jednou „ANO“, pak máme pro vás dobrou zprávu – na český a slovenský trh vstoupil renomovaný italský výrobce UTM řešení s integrovanou bezpečnostní ochranou Bitdefender, společnost Endian, kterou zastupuje vendor representative company, společnost IS4 security.

Tento vstup na trh umocňuje navíc promoakcí s extrémně výhodným bundlem Endian s Bitdefender GravityZone Endpoint Security, který vám přinese až 50% úsporu nákladů na licence.Síla spojení Endian + Bitdefender spočívá v kombinaci neprůstřelné ochrany Bitdefender, která vítězí každoročně v nezávislých testech, spičkového UTM Endian a jeho snadnou konfigurací. A jsou tu i další klíčové vlastnosti, které mluví ve prospěch tohoto řešení, jako jsou škálovatelnost a variabilita přímo na míru podle potřeb zákazníka. 

Endian pokrývá celé spektrum od nejmenších domácích sítí (jednotky až desítky PC) přes malé a střední společnosti (desítky až stovky PC) až po velké korporace (jednotky tisíc PC). Uplatnění si Endian najde ve všech oborech, od průmyslu, výrobních společností až ke  zdravotnictví a službám. Univerzálnější rešení budete na českém trhu hledat jen stěží.

Můžeme volit ze široké nabídky klasických HW/SW nebo virtuálních řešení a volně mezi nimi přecházet za použití jednoho jednoduchého a přehledného ovládacího prostředí! Z pohodlí své kanceláře můžete všechna svá zařízení Endian bezpečně spravovat a monitorovat pouhým kliknutím na interaktivní mapu zobrazující umístění vašeho zařízení, vše z jednoho rozhraní.

Samozřejmostí je IPsec VPN, Cyren URL filter a antispam, kontrola aplikací, WAN failover, monitoring sítě, notifikační systém sms/e-mail a celá řada dalších, neméně zajímavých a užitečných funkcí zabalených do intuitivního a přehledného ovládacího prostředí.

Například modul ACS (Advanced Content Security), složený původně z antiviru Panda a Cyren (URL filtr a antispam). Aktuálně antivirovou ochranu Panda nahradila ještě silnější ochrana Bitdefender, která ve spojení s Cyren a dodávaná jako součást UTM Endian zaručuje ultimátní ochranu sítě.

Modul ACS se stará o inspekci a kontrolu síťového provozu pro Web, Mail a FTP. Cyren navíc disponuje databází obsahující více než 150 milionů kategorizovaných webových stránek, a díky tomu vás může lépe chránit proti spamu a nebezpečným webům.

Potřebujete hotspot rešení pro vaši společnost? Endian je správná volba a můžete si vybrat z HW nebo virtuálního řešení. Pomocí Endian Hotspot můžete řídit rychlost připojení klientů, vytvářet cyklické tickety a různě je omezovat podle času připojení, objemu přenesených dat a dalších kritérií. Přihlašování k hotspotu je možné pomocí sociálních sítí, Smartlogin, nebo prostřednictvím přednastavených účtů.  Variabilitě a fantazii se meze nekladou.

Pokud poskytujete nějakou formu hostované nebo cloudové veřejné služby, pak jistě víte, jak důležité je zajistit pro vaše existující a potenciální zákazníky implementaci maximálních bezpečnostních procesů a technologií.

Endian virtuální řešení může vylepšit jakoukoli hostovanou službu, od jednoduchých webových a e-mailových služeb po složitější konfigurace VoIP a VPN. Virtuální zařízení umožňuje zabezpečit vaši virtuální platformu jednoduše, škálovatelně a cenově nejvýhodněji.

Pro průmysl 4.0 má Endian také svoje řešení, které kromě běžných vlastností podporuje široce podporované průmyslové sběrnice Modbus, Siemens S7 a OPC UA, díky nimž budete mít pod kontrolou nejen svou síť, ale i detailní přehled o svých zařízeních a vyrobních strojích včetně monitoringu klíčových vlastností vašich zařízení. Příkladem industriální brány může být třeba řada Endian 4i Edge.

Společně s jednoduchostí zapojení do síťě snížíte náklady na kvalifikovaný personál, který se může věnovat zásadnějším věcem, než je zapojování zařízení do sítě, které zvládne i laik, a kvalifikovaný personál provede konfiguraci zařízení vzdáleně.  Díky všem těmto pozitivním vlastnostem byla technologie Endian úspěšně nasazena v takových společnostech, jako jsou Caterpillar, Werfen nebo Liebherr. 

NEPŘEHLÉDNĚTE: Technická podpora k produktům Endian je lokalizovaná!

Více informací k produktům Endian a k promoakci Endian + Bitdefender GravityZone Endpoint Security najdete na www.endian.cz.

Autorem je Jaroslav Hromátka, security manager ve společnosti IS4  security.

Úvodní foto: IS4Vyšlo v SecurityWorld 2/2020
Komentáře