Eset dál zabezpečuje e-mail na Seznamu


Již sedmým rokem chrání  software Eset všechny uživatele e-mailových schránek, které poskytuje největší český portál Seznam.cz. Jedná se o 3,66 milionů uživatelů. Spolupráce byla nově prodloužena.

Poštovní servery Seznam.cz zpracují každou minutu až 20 tisíc mailů, denně je to přes 28 milionů. Příchozí i odchozí zprávy se skenují z hlediska přítomnosti malwaru.

„Ochrana emailových účtů našich uživatelů se zdá být samozřejmou kvalitou emailu od Seznamu, málokdo však má představu, kolik práce boj proti virům obnáší. Ochranu největší emailové služby na českém internetu jsme dlouhodobě svěřili společnosti Eset a tohoto rozhodnutí nelitujeme,“ říká Tomáš Pergler, produktový manažer Emailu v Seznam.cz.

„Dlouhodobě dodáváme bezpečnostní řešení pro největšího freemailového poskytovatele v České republice. Internetová bezpečnost každým rokem nabývá na významu, e-mailové schránky jsou jedním z mnoha přístupových bodů útoků a představují velké riziko,“ říká Juraj Ferenc, ředitel Eset software.Komentáře