Eset uvolnil finální verzi antiviru pro mobilní zařízení

Produkt Mobile Antivirus uvedla na náš trh společnost Eset. Je určen pro operační systémy Windows Mobile 5.0 a vyšší a uživatelům především smartphonů poskytuje ochranu před rozšiřujícími se virovými hrozbami, které útočí prostřednictvím těchto zařízení. Firma tak nově nabízí kompletní portfolio bezpečnostních řešení – chrání koncové stanice, servery i mobilní zařízení.Produkt Mobile Antivirus uvedla na náš trh společnost Eset. Je určen pro operační systémy Windows Mobile 5.0 a vyšší a uživatelům především smartphonů poskytuje ochranu před rozšiřujícími se virovými hrozbami, které útočí prostřednictvím těchto zařízení. Firma tak nově nabízí kompletní portfolio bezpečnostních řešení – chrání koncové stanice, servery i mobilní zařízení.
Mezi hlavní funkce ESET Mobile Antiviru patří:
§ Optimalizovaná pokročilá heuristika pro mobilní platformy poskytuje ochranu v reálném čase proti aktuálním i budoucím hrozbám.
§ SMS antispam blokuje nevyžádané SMS podle nastaveného blacklistu a whitelistu, případně blokuje SMS od neznámých odesílatelů.
§ Aktivity log ukládá statistiky o kontrolách zařízení v přehledném formátu a poskytuje i možnost sledování minulých logů.
§ Skenování CAB souborů, ve kterých si uživatel může vybrat hloubku vnoření.
Kromě těchto vlastností nabízí ESET Mobile Antivirus automatické, ale i nastavitelné aktualizace.
Cena licence pro jedno mobilní zařízení na 1 rok je 480 Kč (s DPH), na dva roky pak 720 Kč.


Komentáře