HP nabídne IPS řešení pro virtualizovaná prostředí VMware


VMware a HP budou spolupracovat na vývoji nové generace řešení prevence narušení (IPS).

Produkty budou navrženy a optimalizovány pro virtuální a cloudová prostředí založená na technologii VMware vSphere, přičemž vycházejí z existujícího IPS řešení HP TippingPoint.

Cílem obou společností je integrovat řešení HP TippingPoint IPS s produkty VMware vShield a VMware vCloud Director, což má umožnit jednotné řízení a automatizaci procesů vyhledávání, identifikace hrozeb a blokování útoků.

Obě společnosti rovněž oznámily, že budou spolupracovat na marketingu hardwarového a softwarového řešení, které kombinací produktu HP TippingPoint vController s ochranou aplikací a okraje sítě VMware vShield zjednodušuje podnikové zabezpečení. Jejich kombinace představuje řešení firewallu a prevence narušení, které chrání fyzická i virtuální prostředí.

Kombinované řešení umožňuje zákazníkům implementovat zásady zabezpečení, které se automaticky přizpůsobují změnám virtuálních prostředí – například zprovoznění nového virtuálního počítače. Nabízí nepřetržitou a integrovanou ochranu fyzické i virtuální infrastruktury, stejně jako ochranu před narušením od organizace Digital Vaccine Labs (DVLabs).Komentáře