Internetové bezpečí v podání Grisoftu

Grisoft uvedl AVG SBS Edition určený pro zabezpečení malých a středních firem. Zákazníci s ním získají bezpečnostní řešení pro svou síť se vzdálenou správou AVGADMIN, licenci pro jeden server dostanou zdarma.Grisoft uvedl AVG SBS Edition určený pro zabezpečení malých a středních firem. Zákazníci s ním získají bezpečnostní řešení pro svou síť se vzdálenou správou AVGADMIN, licenci pro jeden server dostanou zdarma.

Podle požadavků na úroveň zabezpečení nabízí Grisoft AVG SBS Edition ve dvou verzích. AVG Anti-Malware SBS Edition pro ochranu proti virům a špionážnímu softwaru obsahuje i osobní firewall. AVG Internet Security SBS Edition navíc zajišťuje i ochranu proti nevyžádané poště na klientských stanicích. Nepřetržitá technická podpora je pro uživatele produktů řady AVG standardem – bez dalších poplatků. 

AVG Internet Security SBS Edition

Tento software je postaven na integrovaném řešení AVG Internet Security Network Edition 7.5, které zahrnuje ochranu proti škodlivým kódům (anti-virus a anti-spyware), osobní firewall a anti-spam pro odstranění nevyžádaných a škodlivých e-mailů na klientských stanicích.  

Bezpečnostní systém chrání data nejen na úrovni stanic, ale odhaluje viry také v rámci elektronické pošty a souborových systémů na serveru. Pro snadnou správu všech nastavení a aktualizací mohou zákazníci využívat nástroj vzdálené správy AVGADMIN.

AVG Anti-Malware SBS Edition

vychází z Anti-Malware Network Edition 7.5, obsahuje tedy osobní firewall, ochranu proti virům, spyware a dalším nežádoucím aplikacím. Stejně jako v případě SBS i verze AVG Internet Security nabízí Anti-Malware SBS Edition ochranu dat na serverech a podporu vzdálené správy AVGADMIN.

Obě novinky jsou dostupné okamžitě i prostřednictvím distributorů a prodejních partnerů Grisoftu. AVG SBS Edition je možné objednat také on-line, a to do celkového počtu 100 aktivních uživatelů. Cena AVG Internet Security SBS Edition začíná na 11 600 Kč s DPH pro 5+1 uživatelů, AVG Anti-Malware SBS Edition mohou zákazníci získat od 9 600 Kč včetně DPH.


Komentáře