Jak nejlépe zabezpečit www projekty

Řešíte zabezpečení webových stránek a e-shopů? Základem pro zabezpečení jsou SSL certifikáty.

Jak nejlépe zabezpečit www projekty


(PR článek)

V tomto článku ukážeme možnosti zabezpečení www stránek pomocí tří druhů SSL certifikátů. Jednoduše tak lze zabezpečit přenos veškerých dat mezi internetovým prohlížečem návštěvníka stránek a serverem s webovou prezentací. S nasazením SSL certifikátu si nemusíme dělat starosti, pro šikovného administrátora je zprovoznění otázkou několika minut.

EV certifikáty

Certifikáty s rozšířenou validací (Extended Validation) jsou jasnou volbou pro každého provozovatele www stránek, který upřednostňuje tu nejlepší ochranu. V internetovém prohlížeči uživatel vidí výraznou zelenou barvu adresního řádku s informací o společnosti, pro kterou je SSL certifikát vystaven. Kromě bezpečné komunikace je tak výrazně snížena možnost phishingu.

ev ssl certifikát

OV certifikáty

OV certifikáty (Organization Validation) jsou střední cestou při zabezpečení webových projektů. Před vystavením dochází ke kompletní identifikaci společnosti, pro kterou je SSL certifikát vystaven, čímž je výrazně zvýšena důvěra v provozovatele www stránek. Certifikáty OV mají široké využití a jejich nasazení je možné doporučit na jakýkoliv webový projekt od firemních stránek po rozsáhlé projekty, e-shopy, intra/extranetové portály.

DV certifikáty

DV certifikáty (Domain Validation) nabízí nejrychlejší způsob zabezpečení www stránek. Ověřují se pouze na základě e-mailového potvrzení a jejich hlavním úkolem je zabezpečit přenos dat na  internetu. DV certifikáty jsou nejlevnější SSL certifikáty, jejich nasazení na webový projekt je otázkou několika minut.

Nepromeškejte EV certifikát na rok ZDARMA

Pouze do konce května můžete na SSLmarket.cz objednat nejlevněji EV SSL certifikát od uznávané certifikační autority GeoTrust v akci 1+1! SSL certifikát True BusinessID EV nabízí rozšířené ověření a jeho využití zvyšuje výrazně důvěryhodnost a prestiž provozovatele webových stránek.

Největší prodejce zelených adresních řádků, www.SSLmarket.cz, nabízí nyní v akci „zelený“ certifikát GeoTrust True BusinessID EV za revoluční cenu.

ev ssl certifikát

Na stránkách SSLmarket.cz najdete také širokou nabídku SSL certifikátů od důvěryhodných certifikačních autorit. SSLmarket garantuje nižší ceny než certifikační autority.

Kontakt: ZONER software, a.s., tel. 603 196 637, admin(zav)zoner.cz.

Úvodní foto: © maxkabakov - Fotolia.com


Komentáře