Kamera do světla i do šera

Kamera DCS-910 je zkonstruována jako samostatný systém, vybavený CPU a webovým serverem. Zaznamenává a streamuje video ve formátu Motion JPEG (MJPEG). Díky kvalitnímu CMOS senzoru a objektivu pracuje dobře i ve špatných světelných podmínkách.D-Link začal na českém trhu prodávat síťovou kameru DCS-910. Kamera umožňuje dálkové monitorování a záznam kvalitního obrazu v domácnostech nebo kancelářích přes počítače připojené k internetu a nabízí řešení pro vytváření sítě dohlížecích kamer v rámci již existující sítě.
Kamera DCS-910 je zkonstruována jako samostatný systém, vybavený CPU a webovým serverem. Zaznamenává a streamuje video ve formátu Motion JPEG (MJPEG). Díky kvalitnímu CMOS senzoru a objektivu pracuje dobře i ve špatných světelných podmínkách.
Spolu s kamerou je dodáván zdarma síťový monitorovací software D-ViewCam 2.0, který umožňuje současné sledování až 32 kamer a má řadu funkcí pro jejich dálkové ovládání.
„Kamera DCS-910 patřící do rodiny produktů SecuriCam, nabízí ideální ekonomické bezpečnostní řešení pro domácnosti a malé podniky, protože poskytuje špičkové dohlížecí funkce za velmi dostupnou cenu,“ řekl Jiří Kraval, ředitel společnosti D-Link ČR. „Její předností oproti klasickému kamerovému systému s uzavřeným okruhem je funkce dálkového přístupu, která umožňuje uživatelům připojit se k IP kamerám a sledovat přenos obrazu na jakémkoli počítači, který je vybaven webovým prohlížečem a připojením k Internetu.“
Kameru je možné sledovat a ovládat pomocí libovolného webového prohlížeče a podporou Javy. Přímo ve webovém prohlížeči lze také pořizovat jednotlivé snímky nebo nahrávat záznam na místní pevný disk. Kamera se dá nakonfigurovat tak, aby detekovala pohyb ve střeženém prostoru, posílala varovný e-mail při zjištění pohybu a nahrávala záznam na počítač v domácí síti nebo na připojené úložiště dat.

Viz také:
Bezpečnostní kamery přenášejí data přes elektrickou síť


Komentáře