Kerio vyhlásilo nejlepší resellery roku 2006

Kerio Technologies, výrobce bezpečnostního a poštovního softwaru pro malé a středně velké společnosti, vyhlásilo nejlepší obchodní partnery v České republice.Kerio Technologies, výrobce bezpečnostního a poštovního softwaru pro malé a středně velké společnosti, vyhlásilo nejlepší obchodní partnery v České republice.

A výsledky? Celkem pět společností získalo titul „Nejlepší Kerio reseller roku 2006“. Patří mezi ně ADC Systems, AutoCont CZ, Comes, Computer Consulting Group a HCV group.

Vítězové vycházejí z řad Certified Business Partner a ocenění získali ve třech různých kategoriích. „The Best Kerio Reseller of 2006“ se mohou pochlubit společnosti AutoCont CZ, Computer Consulting Group a HCV group, které v minulém roce dosáhly nejvyššího obratu, „Skokanem roku“, tedy firmou, která předvedla nejvyšší nárůst v tržbách za období dvanácti měsíců, je ADC Systems a společnost Comes, která se certifikovala teprve v únoru 2006 obdržela na základě dosažených tržeb titul „Nováček roku“.

“Po ukončení přímého prodeje počátkem roku 2006 se náš obchodní kanál v České republice zásadně rozšířil,” říká Miroslav Křen, obchodní ředitel Kerio Technologies pro střední a východní Evropu. „V současné době máme v Česku 56 certifikovaných partnerů, což představuje téměř stoprocentní nárůst oproti roku 2005. Vyhlášení těch nejlepších a nejúspěšnějších je vyjádřením toho, že si přínosu našich partnerů velmi vážíme a jsem si jist, že i letošní rok se bude odvíjet ve znamení společného úspěchu.“


Komentáře