Komplexní bezpečnostní řešení pro Linux nabídl Eset

Tři nová linuxová řešení pro firemní zákazníky - Gateway Security, File Security a Mail Security – představila společnost Eset. Jsou založeny na firemním skenovacím jádru NOD32 Antivirus a nabízejí i podporu pro centrální webovou administraci.Tři nová linuxová řešení pro firemní zákazníky - Gateway Security, File Security a Mail Security – představila společnost Eset. Jsou založeny na firemním skenovacím jádru NOD32 Antivirus a nabízejí i podporu pro centrální webovou administraci.

Všechny nové ESET produkty ochrany pro servery Linux/FreeBSD mají implementovánu technologii ThreatSense se všemi funkcemi pro detekci virů, trojských koní, červů, rootkitů, spyware, adware a dalších typů infiltrací.
Nové produkty charakterizuje také plně inkrementální a automatická aktualizace virové databáze za chodu, včetně aktualizace zdokonalené technologie ThreatSense.Net pro zasílání podezřelých souborů na analýzu.
„Podniky a firmy, které rozšiřují své linuxové sítě, požadují co nejvíce dostupná a robustní řešení, která se jednoduše integrují s jejich linuxovým prostředím,“ říká Miroslav Trnka, spolumajitel a technický ředitel společnosti Eset. „Řešení ESET se díky minimálnímu dopadu na výkon sítě a mnoha možnostem nastavení hodí pro linuxová řešení všech velikostí.“

Gateway Security pro Linux/BSD
· Transparentní kontrola protokolů HTTP, FTP.
· Plug-in pro SafeSquid Proxy.

Mail Security pro Linux/BSD
· Antispamová kontrola s nastavitelnou konfigurací.
· Možnost lokální analýzy e-mailové komunikace s možností net-check kontroly internetových serverů pro dokonalejší detekci spamu.
· Kontrola SMTP komunikace, příchozí i odchozí pošty.
· Transparentní kontrola protokolů POP3 a IMAP.

File Security pro Linux/ BSD
· Možnost jednorázové kontroly souborového systému.
· On-access skenování.
· Ochrana FTP serveru, Samba atd.


Komentáře