Konference o počítačové bezpečnosti na Invexu

Pro zájemce o problematiku počítačové bezpečnosti je na veletrhu Invex připravena tematická konference Security Invex 2005. Na konferenci Security Invex 2005 se účastníci dozvědí informace od předních českých dodavatelů bezpečnostních řešení. Konference je určena pro IT manažery, správce sítě, technology, zájemce o problematiku bezpečnosti a odbornou veřejnost.Pro zájemce o problematiku počítačové bezpečnosti je na veletrhu Invex připravena tematická konference Security Invex 2005. Na konferenci Security Invex 2005 se účastníci dozvědí informace od předních českých dodavatelů bezpečnostních řešení. Konference je určena pro IT manažery, správce sítě, technology, zájemce o problematiku bezpečnosti a odbornou veřejnost.

V pondělí 24. 10. 2005, od 10:00 do 16.00 hodin se v sále C kongresového centra uskuteční odborná konference o počítačové bezpečnosti s názvem Security Invex 2005. Na konferenci vystoupí přední čeští dodavatelé bezpečnostních řešení, kteří seznámí účastníky s tím, jaké hrozby jsou v současné době aktuální a jakým způsobem jim čelit. Nebude chybět ani přednáška na téma Národní strategie informační bezpečnosti (Marie Svobodová, oddělení bezpečnosti KIVS Ministerstva informatiky ČR). Konference je určena pro IT manažery, správce sítě, technology, zájemce o problematiku bezpečnosti a odbornou veřejnost.

Odbornými garanty konference jsou šéfredaktorka časopisu PC WORLD Security Jana Pelikánová, Milan Loucký a Asociace manažerů úseků informačních technologií CACIO.

Bližší informace o konferenci naleznou čtenáři na internetových stránkách http://seminare.idg.cz.


Komentáře