Konferenci JavaOne překřtili na VomitOne

Vývojáři a další specialisté, kteří navštívili v San Francicsu konferenci JavaOne společnosti Sun, byli houfně postiženi virem nikoliv počítačovým, ale zcela fyzickým. Výsledkem byla hromadná nevolnost žaludku a hromadné zvracení, pro které jeden z účastníků překřtil konferenci na VomitOne.Vývojáři a další specialisté, kteří navštívili v San Francicsu konferenci JavaOne společnosti Sun, byli houfně postiženi virem nikoliv počítačovým, ale zcela fyzickým. Viníkem měl být norovirus vyvolávající příznaky podobné chřipce.
Výsledkem byla hromadná nevolnost žaludku a hromadné zvracení, pro které jeden z účastníků překřtil konferenci na VomitOne. Nemoc se projevovala také horečkou, několik lidí muselo být i lékařsky ošetřeno.
Akce se odehrála v Moscone Convention Center. Jak poznamenávají na americkém Computerworldu, hned v úterý tady bude mít dvoudenní konferenci Cisco a na počátku června se zde má konat celosvětová vývojářská konference firmy Apple. Zbývá jen čekat, jak se infekci podařilo v reprezentačních prostorách zvládnout...
Komentáře na americkém Computerworldu obsahují i ironickou poznámku o tom, že specialisté na bezpečnost IT zřejmě ignorují bezpečnostní pravidla z oblasti fyzické hygieny, například si nemyjí ruce.

Zdroj: Computerworld.com


Komentáře