Levný komplet od Esetu pro domácí uživatele i malé firmy

Firma Eset nabízí řešení bezpečnosti Smart Security pro domácí i firemní zákazníky. Výhodou balíčku má být podle dodavatele rychlost, minimální zatížení počítačového systému a nízké množství falešných poplachů.Firma Eset nabízí řešení bezpečnosti Smart Security pro domácí i firemní zákazníky.

Balíček obsahuje čtyři komponenty – NOD32 Antivirus, NOD32 Antispyware, Personal Firewall a Antispam, které spolupracují na bázi heuristické technologie ThreatSense a skenovacího jádra Eset NOD32. Výhodou balíčku má být podle dodavatele rychlost, minimální zatížení počítačového systému a nízké množství falešných poplachů. Navíc má i velmi nízké systémové nároky a zabere jen 40 MB místa na disku.

Licence pro jeden počítač s ročními aktualizacemi vyjde na (bez DPH) 1 249 Kč, na dva roky pak na 1 874 Kč. Pro firemní zákazníky je k dispozici také Smart Security Business Edition, který navíc obsahuje nástroj vzdálené správy ESET Remote Administrator a funkci Mirror pro vytvoření lokálního aktualizačního serveru.


Komentáře