Markéta Bauerová v čele Symantec ČR a SR


Společnost Symantec dnes jmenovala Markétu Bauerovou na pozici Country Managera pro ČR a SR.  Převezme od 16. září obě národní pobočky, které dočasně vedl Peter Geytenbeek, Area Manager pro Českou republiku, Polsko, Rakousko a Slovensko.

 

Markéta Bauerová pracuje v oblasti IT od roku 1991, např.  na ředitelských postech u Oracle Czech nebo v Microsoftu. Před příchodem do společnosti Symantec působila v IBM ČR, kde zastávala pozici Manažer produktové skupiny obchodníků software. Vystudovala Fakultu strojní na ČVUT a je také absolventkou programu Executive MBA v Czech Management Center.

Peter Geytenbeek, Area Manager společnosti Symantec, k jejímu jmenování říká: „Markéta dříve pracovala ve společnostech WordPerfect, Novell, Oracle, Microsoft a IBM. Za ta léta si vytvořila rozsáhlou síť kontaktů na zákazníky i partnery v České republice a na Slovensku. Jsme přesvědčeni, že jmenováním Markéty na post Country Managera pro Českou a Slovenskou republiku jsme udělali další významný krok k posílení naší pozice na obou trzích. “

 Komentáře