McAfee nabídne ve spolupráci s Intelem zabezpečení pro zařízení MID
Své bezpečnostní produkty nabídne uživatelům notebooků a mobilních internetových zařízeních (Mobile Internet Devices, MID) založených na technologiích Intelu společnost McAfee. Ta poskytne pro uživatele notebooků integrované šifrování dat a pro zařízení MID integrované zabezpečení mobilního obsahu – tato řešení jsou určena pro zařízení s procesory Intel Atom řady Z5XX se softwarem Moblin.
autor Pavel Louda | SecurityWorld |
SecurityWorld
Jak zastavit ransomware správnou ochranou koncových bodů
V jaké zemi je bezpečnější krást osobní data?
Počet kyberútoků na nemocnice a zdravotnická zařízení dramaticky roste, nejhorší situace je ve střední Evropě
WhatsApp začal sdílet data s Facebookem, Evropa má výjimku
Jak Flash zmizí z našich životů
Své bezpečnostní produkty nabídne uživatelům notebooků a mobilních internetových zařízeních (Mobile Internet Devices, MID) založených na technologiích Intelu společnost McAfee.
Ta poskytne pro uživatele notebooků integrované šifrování dat a pro zařízení MID integrované zabezpečení mobilního obsahu – tato řešení jsou určena pro zařízení s procesory Intel Atom řady Z5XX se softwarem Moblin.
Společnost McAfee navíc oznámila plán integrovat svou technologii pro šifrování dat s Anti-Theft technologií Intelu a s jeho technologií Active Management. V případě krádeže notebooku by pak data měla být chráněna proti neautorizovanému přístupu.
Poslední bezpečnostní iniciativa společnosti McAfee kombinuje nasazení šifrování na hardwaru Intel VPro s technologií proti hrozbám společnosti Intel. Kombinace těchto řešení umožňuje znepřístupnit data na noteboocích, které budou spuštěné bez příslušného oprávnění. V případě ztráty nebo krádeže se při pokusu o neautorizovaný přístup k datům notebook automaticky vypne.
Komentáře