McAfee nabízí jednotnou správu bezpečnostních produktů různých dodavatelů

Dostupnost řešení ePolicy Orchestrator 4.0 (ePO) oznámila firma McAfee. Ta umožňuje organizacím centrálně spravovat produkty pro zajištění bezpečnosti a shody s předpisy od různých dodavatelů.Dostupnost řešení ePolicy Orchestrator 4.0 (ePO) oznámila firma McAfee. Ta umožňuje organizacím centrálně spravovat produkty pro zajištění bezpečnosti a shody s předpisy od různých dodavatelů. Údajně jako první dodává jediného agenta a jedinou konzoli pro zabezpečení koncových zařízení, dále prý jako první umožňuje spravovat široké portfolio bezpečnostních produktů včetně produktů pro zabezpečení koncových zařízení, sítí, dat, webů e e-mailu z jediné konzole a také jde o první produkt spojující správu zabezpečení a shody s předpisy do jediné konzole.
McAfee dále tvrdí, že ePO 4.0 poprvé poskytuje otevřenou architekturu napříč zabezpečením systémů, která umožňuje komplexní interoperabilitu.
„Konkurence se nás stále pokouší dohnat v oblasti bezpečnostních systémů pro koncová zařízení. Společnost McAfee ale tímto okamžikem opět mění herní pole,“ míní Dave DeWalt, výkonný ředitel společnosti McAfee. „Platforma ePO 4.0 nabízí zákazníkům právě to, co požadovali – nový způsob správy zabezpečení a shody s předpisy napříč jejich prostředími.“
Pro zajištění růstu ekosystému postaveného kolem platformy ePO společnost McAfee také představila program McAfee Security Innovation Alliance. Tento program je určen pro technologické partnery a měl by jim pomoci snadněji integrovat jejich produkty s platformou ePO.


Komentáře