McAfee VirusScan Plus 2009 a Internet Security 2009 umí česky

McAfee uvádí produkty určené domácím uživatelům a malým firmám. VirusScan Plus 2009 a Internet Security 2009 jako jednu z výhod nabídnou lokalizované rozhraní. Lokalizace právě probíhá.McAfee uvádí produkty určené domácím uživatelům a malým firmám. VirusScan Plus 2009 a Internet Security 2009 jako jednu z výhod nabídnou lokalizované rozhraní. Lokalizace právě probíhá.

VirusScan Plus 2009 je základní řešení pro ochranu PC i bezpečný pohyb na Internetu. K novinkám verze 2009 patří mj. následující funkce:

Rychlá kontrola – sleduje a odhaluje škodlivý software v těch oblastech počítače, na než se útočníci zaměřují nejčastěji.
Zjednodušená instalace – instalace softwaru je nyní rychlá a jednoduchá. VirusScan Plus 2009 je přitom schopen odhalit a odstranit škodlivý software, který se snaží jeho instalaci zastavit.
VirusScan Plus 2009 umožňuje pracovat v „tajném“ režimu, kdy je počítač při pohledu z Internetu neviditelný. Nabízí také funkci, která nalezne všechny soubory obsahující důvěrné informace a umožní je v případě potřeby z počítače odstranit. Produkt zobrazuje varování v okamžiku, kdy zjistí nezvyklé chování počítače, jež může signalizovat přítomnost virů, spywaru nebo aktivit hackerů. Program by měl jen minimálním způsobem komplikovat používání dalších programů. Pokud uživatel například sleduje filmy nebo hraje hry v celoobrazovkovém režimu, software nebude s těmito programy nežádoucím způsobem interferovat. Aktualizace, zobrazení varování nebo další činnosti bezpečnostního softwaru se automaticky odloží.

Internet Security 2009 je komplexnějším řešením, nabízí veškeré funkce jako VirusScan Plus a navíc rodinných příslušníků, ochranu soukromí a antispam. Program také spolupracuje s rozhraními nejčastěji používaných internetových vyhledávačů a blokuje škodlivý obsah již na této úrovni. Funkce ochrany identity pomáhá bezpečně používat e-shopy, internetové bankovnictví a on-line tržiště a aukce. Produkt nabízí také automatické zálohování nejdůležitějších souborů na CD/DVD, USB nebo na síťový disk.

McAfee VirusScan Plus 2009 pořídí uživatelé za 1 199 Kč a produkt McAfee Internet Security 2009 s licencemi pro 3 uživatele za cenu 1 699 Kč.

Viz také (další verze bezpečnostních produktů "2009")

Norton AntiVirus 2009: pulzní aktualizace a Sonar
Kaspersky uvedl na český trh Internet Security 2009 a Anti-Virus 2009


Komentáře