Monitoring PC - SpyLogger Mail Plus

Je monitoring PC v dnešní době užitečný? Samozřejmě někdy se stává, že potřebujeme někoho kontrolovat. Může to být dítě pokud máme strach z toho, jaké stránky prohlíží, partner v případě podezření z nevěry nebo náš pracovník. Nebudeme řešit jestli je to morální, ukážeme Vám jakým způsobem provést monitoring PC. Jedná se o produkt, který najdete pouze v obchodě SpyShop24.cz.

Monitoring PC - SpyLogger Mail Plus


Internet se v současné době stal neodmyslitelnou součástí jak soukromého, tak i pracovního života. Globální síť je nezbytným nástrojem pro vyhledávání informací, ke komunikaci, práci a zábavě. Bohužel najdeme tam také ohrožení, zejména pro děti. Internet může být také využíván jako prostor pro podvodníky všeho druhu. Proto se na trhu objevil SpyLogger.

Co je to SpyLogger?

SpyLogger je pokročilé, profesionální zařízení, které umožňuje plně kontrolovat počítač, pro jeho uživatele je „neviditelný“ a nelze jej detekovat ani antivirovými programy. Vypadá jako obyčejná fleška, ale to je jen zdání. Diskrétně sleduje činnosti uživatele počítače. Je schopné registrovat a ukládat všechna stisknutí kláves, snímky obrazovky, spouštěné aplikace, umožňuje prostě kontrolovat všechno, co bylo zobrazeno na monitoru. Díky funkci nahrávání zvuků lze sledovat obsah rozhovorů prováděných pomocí sociálních sítí a nahrávat hlasy v blízkosti počítače. Není problém si prohlížet nahraná data na jakémkoliv počítači.
 

Instalace špehovacího programu Vám může zabrat jen 30 sekund!

Obchod se špionážní technikou SpyShop je více než 10 let na trhu. Nabízí odposlechy, monitoring PC, diktafony a mikrokamery, GPS lokátory, detektory odposlechů, kamer a kovů, fotopasti a ostatní.

 

Úvodní foto: SpyShop24.cz


Komentáře