Na trh přichází VMware View 4.6


Společnost VMware oznámila tento týden dostupnost produktu VMware View 4.6, který má podle dodavatele výrazně lepší vzdálený přístup díky podpoře VMware View Security Server pro protokol PCoIP.

Podpora VMware View Security Server pro protokol PCoIP má  umožnit jednoduché a bezpečné připojení na dálku a autorizaci desktopu uživatele, a to odstraněním požadavku na SSL VPN podnikové třídy. Poskytuje tak zákazníkovi širší výběr při zavádění koncového protokolu PCoIP. Výsledkem jeintegrované nasazení virtualizace desktopů, které umožňuje snadnější ověření uživatelů využívajících vzdálený přístup.

„Uvedení VMware ViewTM 4.6 s podporou protokolu PCoIP pro VMware View Security Server umožňuje snadnější a bezpečnější způsob, jak se uživatelé mohou na dálku připojit ke svému desktopu, zatímco zároveň využívají veškerých výhod spojených s protokolem PCoIP," uvedl Raj Mallempati, ředitel sekce produktů pro koncové uživatele společnosti VMware. „Pokud zkombinujete VMware View Security Server s širokou škálou podporovaných koncových bodů a možnostmi pohyblivosti, pak získáte řešení VMware View 4.6, které přináší to nejlepší z těchto světů – nabízí jak volnost koncového uživatele, tak kontrolu IT."Komentáře