Nahlédněte do temného světa hackerů

Nahlédněte do temného světa hackerů a zjistěte, jak dobře jste chráněni před kyberútoky. Během tří exkluzivních webinářů společnosti Sophos získáte potřebné znalosti a nástroje pro ochranu vašich citlivých dat a zařízení.

Nahlédněte do temného světa hackerů


Živý hackerský webinář: V zákulisí temného světa hackerů

Pondělí 27. dubna | 10:00 - 11:30 I Registrace 

Během webináře ukáže specialista na externí penetrační testy ze společnosti NSIDE, jak útočníci pronikají malwarem do společností a nepozorovaně vyčkávají a shromažďují informace, než doopravdy udeří. S ohledem na nedávné kyberútoky na evropské společnosti se dozvíte, jaké nástroje mohou ochránit vás i vaši organizaci, proč zde umělá inteligence hraje zásadní roli a co je potřeba udělat v souvislosti s GDPR.

 

Hloubkový technický náhled na možnosti zastavení útoků hackerů – Sophos Intercept X

Čtvrtek 30. dubna | 10:00 - 11:00 I Registrace

Odborný technický webinář v češtině navazuje na živý hackerský webinář. Uvidíte, jak Sophos Intercept X detekuje a blokuje hackerské útoky pomocí pokročilých bezpečnostních technologií, jako jsou deep learning, ochrana před ransomwarem, detekce exploitů a detekce na základě chování – a jak lze takové útoky analyzovat pomocí grafické analýzy hlavních příčin.

 

Chytrý EDR a MTR přístup – Vše, co potřebujete vědět

Čtvrtek 7. května | 10:00 - 11:00 I Registrace

Některé pokročilé kyberhrozby infikují váš systém nepozorovaně. V tomto webináři v češtině se dozvíte, jak posílit kyberzabezpečení pomocí EDR (Endpoint Detection and Response) – technologie s umělou inteligencí pro lov hrozeb, která je postavena na nejsilnější ochraně koncových bodů - a MTR (Managed Threat Response) - specializovaného týmu lovců hrozeb a odborníků na reakci na incidenty.

 

Zúčastněte se vyhrajte!
Prvních 20 účastníků všech tří živých webinářů dostane stylové tričko s límečkem Sophos. Tak neváhejte, registrujte se, zúčastněte se a možná vyhrajete.

Pokud se webinářů nemůžete zúčastnit, nezapomeňte se i tak zaregistrovat. Po události automaticky obdržíte odkaz na záznam akce.

Úvodní foto: Sophos


Komentáře