NeatSuite s centrální správou

Podle nedávno vydané Zprávy a předpovědi o hrozbách společnosti TrendMicro vzrostl mezi roky 2005 a 2007 počet webových hrozeb o 1 600 procent. Kybernetickým zločincům daří budovat podzemní ekonomiku, která šíří spam, viry, phishing a malware.Trend Micro rozšířila svou webovou konzolu Trend Micro Control Manager pro centrální správu bezpečnostních řešení o nové funkce. Tyto funkce podle dodavatele dále zvýší efektivitu bezpečnostního softwaru NeatSuite při poskytování vícevrstvé a víceúčelové ochrany před intenzivními útoky kybernetických zločinců a webovými hrozbami. Vylepšení jsou implementována do verze Trend Micro Control Manager 5.0.

Uživatelé verze 5.0 pracujícím jak s NeatSuite Standard (pro středně velké společnosti), tak s NeatSuite Advanced (pro velké podniky) zjednoduší administraci, zlepší bezpečnost, zvýší škálovatelnost a sníží počet asistencí zaměstnanců IT oddělení přímo u koncových uživatelů. Trend Micro Control Manager podle dodavatele umožní zákazníkům:

- Zjednodušit administraci díky prověřené webové konzoli a integrovanému agentu. Tento bezagentový model řízení odstraňuje potřebu upgradu agentů, čímž se zmenší počet návštěv zaměstnanců IT oddělení na pracovištích koncových uživatelů.
- Zlepšit bezpečnost prostřednictvím řízení uživatelského přístupu založeného na rolích, jedinou přihlašovací procedurou a automatizované správy licencí u všech bezpečnostních produktů.
- Zlepšit škálovatelnost prostřednictvím vícevrstvého modelu správy, který decentralizuje řízení na regionální zaměstnance IT a zároveň poskytovat centralizovanou správu z ústředí.
- Vytvářet lepší výstupní sestavy a žurnály díky zlepšeným možnostem reportingu.

Podle nedávno vydané Zprávy a předpovědi o hrozbách společnosti TrendMicro vzrostl mezi roky 2005 a 2007 počet webových hrozeb o 1 600 procent. Kybernetickým zločincům daří budovat podzemní ekonomiku, která šíří spam, viry, phishing a malware.


Komentáře