Norton AntiVirus 2009: pulzní aktualizace a Sonar

Technologie SONAR (Symantec Online Network for Advanced Response) zjišťuje v reálném čase nové viry bez potřeby tradičních aktualizací nebo definic založených na signaturách.Společnost Symantec dnes v ČR představila Norton AntiVirus 2009. Aplikace má díky důsledné optimalizaci chránit počítač bez zpomalení systému a rychlé pulzní aktualizace každých 5 až 15 minut pomáhají zajistit ochranu před nejnovějšími hrozbami.

Technologie SONAR (Symantec Online Network for Advanced Response) zjišťuje v reálném čase nové viry bez potřeby tradičních aktualizací nebo definic založených na signaturách.

Norton AntiVirus pracuje podle dodavatele rychle a nenápadně na pozadí a vyžaduje méně paměti a méně systémových prostředků než jiná řešení. Nová technologie Norton Insight se může díky využití rozsáhlého neustále aktualizovaného bezpečnostního zpravodajství zaměřit pouze na ohrožené procesy. Díky tomu se zrychluje a zkracuje prověřování. Nový systém ochrany Norton Protection System využívá vícevrstvou sadu bezpečnostních technologií, které ve vzájemné spolupráci zjišťují, identifikují a blokují útoky.

Vladimír Špička, Symantec EMEA Consumer Sales Manager, k uvedení nového produktu sdělil: „Norton AntiVirus neruší uživatele při práci a zábavě. Automaticky odkládá během hraní her a sledování filmů méně naléhavé úlohy a výstrahy, a tím uživatelům zpříjemňuje život.“

Aplikace Norton AntiVirus 2009 s přihlášením k odběru zahrnuje automatické aktualizace a přístup k novým funkcím produktu a aktualizovaným verzím, jakmile jsou v průběhu doby trvání služby k dispozici.

Viz také:
Norton 360 2.0 v testu
Symantec: dodavatelé bezpečnosti podcenili rychlost


Komentáře