NORTON SYSTEMWORKS 2006 BASIC EDITION

Společnost Symantec Corp. dnes ohlásila sadu Norton SystemWorks 2006 Basic Edition, nejnovější produkt ze skupiny řešení Norton SystemWorks pro udržování dobrého stavu počítače. Sada Norton SystemWorks 2006 Basic Edition poskytuje spotřebitelům nezbytné nástroje pro údržbu a optimalizaci počítače, řešení obvyklých problémů a zvýšení výkonu systému.Společnost Symantec Corp. dnes ohlásila sadu Norton SystemWorks 2006 Basic Edition, nejnovější produkt ze skupiny řešení Norton SystemWorks pro udržování dobrého stavu počítače. Sada Norton SystemWorks 2006 Basic Edition poskytuje spotřebitelům nezbytné nástroje pro údržbu a optimalizaci počítače, řešení obvyklých problémů a zvýšení výkonu systému.
Uživatelé si mohou vybrat ze tří produktů – Norton SystemWorks 2006, Norton SystemWorks 2006 Premier a Norton SystemWorks 2006 Basic Edition – podle toho, který nejlépe vyhovuje jejich potřebám.
Sada Norton SystemWorks 2006 Basic Edition obsahuje kromě nástrojů aplikace Norton Utilities, které optimalizují a opravují pevné disky, také přizpůsobitelnou funkci One Button Checkup, která po jednom klepnutí vyhledává problémy, informuje o nalezených nedostatcích a umožňuje uživatelům rozhodnout, zda problém opravit či neopravit. Sada Norton SystemWorks 2006 Basic Edition obsahuje také aplikaci Norton GoBack, výkonné řešení společnosti Symantec pro ochranu a obnovení dat, které ihned po instalaci umožňuje plynulé vracení stavu. Aplikace Norton GoBack chrání systémy před poškozením způsobeným problematickými instalacemi, vadným softwarem a potenciálně nežádoucími programy, jako je spyware a adware.
Pomocí aplikace Norton Cleanup, další součásti sady Norton SystemWorks 2006 Basic Edition, mohou uživatelé snadno uvolňovat místo v počítač. Uživatelé mohou odstraňovat nepotřebné soubory z internetu, naposledy použité soubory, protokoly mediálních souborů a dočasné soubory, čímž se zvyšuje výkon systému a chrání soukromí. Mezi další nástroje sady Norton SystemWorks 2006 Basic Edition patří program Process Viewer 2.0, který identifikuje procesy spuštěné v určitém okamžiku a umožňuje uživatelům stanovit jejich vliv na celkových výkon. Přínosem pro uživatele sady Norton SystemWorks 2006 Basic Edition je také program System Optimizer 2.0, který umožňuje uživatelům systému Windows XP zapnout nebo vypnout téměř libovolného zástupce a tím přizpůsobit prostředí systému Windows vlastním potřebám.
<center><img border="0" src="/pcws.nsf/ID/B1810F2DCBD5DFFBC125710200392193/$File/nsw_2006.jpg?OpenElement" width="151" ></center>
Cena a dostupnost na trhu
Sadu Norton SystemWorks 2006 Basic Edition je možno zakoupit v elektronickém obchodě Symantec Store na adrese www.symantecstore.com. Produkt je také možno zakoupit v maloobchodech a u maloobchodníků on-line. Doporučená maloobchodní cena produktu Norton SystemWorks 2006 Basic Edition je 49,99 USD.


Komentáře