Novell uvádí Identity Manager 4 Standard Edition


Společnost Novell oznámila dostupnost řešení Identity Manager 4 Standard Edition, které má zákazníkům pomoci zabezpečit firemní síť a plnit regulační nároky. Jako součást portfolia Novell WorkloadIQ poskytuje Novell Identity Manager 4 Standard Edition soustavu správy identit napříč fyzickými, virtuálními a cloudovými prostředími.

Novell Identity Manager 4 Standard Edition je již druhý produkt řady Identity Manager 4. Jednoduchá integrace systémů a možnosti automatizace jsou pro IT organizace nadále zásadním hlediskem. Novell Identity Manager 4 Standard Edition spojuje automatické přidělování uživatelských účtů na základě pravidel s reportováním aktuálního stavu, rozšířenou škálovatelností a úzkou integrací se systémy Microsoft SharePoint a SAP ERP. Připojením ke službám jako Salesforce.com nebo GoogleApps pak tato integrace pomáhá zabezpečit cloud.

 Uvedením produktu Identity Manager 4 Standard Edition završil Novell produktovou řadu Identity Manager 4, která byla poprvé oznámena v květnu 2010.Komentáře