Novou řada firewallů USG Next Security Generation představila firma Zyxel

Řadu firewallů USG Unified Security Gateways (USG) oznámila společnost Zyxel. Produktová řada USG se dělí na část high-end firewallů ZyWALL USG 300 a USG 1000 a na systémy určené pro SMB - ZyWALL USG 100 a USG 200, které byly nově uvedeny na trh. Novinky zahrnují mimo jiné podporu pro VPN standardy IPSec, SSL a L2TP IPSec, antivirové enginy Kaspersky a Zyxel, antispam, IDP či podporu pro vysokou dostupnost.Řadu firewallů USG Unified Security Gateways (USG) oznámila společnost Zyxel. Produktová řada USG se dělí na část high-end firewallů ZyWALL USG 300 a USG 1000 a na systémy určené pro SMB - ZyWALL USG 100 a USG 200, které byly nově uvedeny na trh. Novinky zahrnují mimo jiné podporu pro VPN standardy IPSec, SSL a L2TP IPSec, antivirové enginy Kaspersky a Zyxel, antispam, IDP či podporu pro vysokou dostupnost.
Firewall ZyWALL USG 100 nabídne komplexní úroveň zabezpečení malé sítě do 25 uživatelů. Zařízení disponuje sedmi gigabitovými ethernetovými porty, kde dva se dají využít jako WAN porty. Pět dalších je volitelně nastavitelných jako LAN/DMZ/WLAN. Slot PCMCIA a dva USB porty jsou určeny k připojení WLAN sítě nebo 3G/GPRS mobilního připojení.
Firewall ZyWALL USG 200 nabídne komplexní úroveň zabezpečení střední sítě do 50 uživatelů. „Zařízení disponuje sedmi gigabitovými ethernetovými porty, kdy dva se dají využít jako WAN porty. Pro třetí port můžete volit mezi WAN nebo LAN/DMZ/WLAN. je volitelný WAN nebo LAN/DMZ/WLAN.“
Zařízení disponuje sedmi gigabitovými ethernetovými porty. Dva se dají využít jako WAN porty. Třetí port je volitelný a ostatní jako LAN/DMZ/WLAN. Ostatní čtyři porty jsou volitelně nastavitelné jako LAN/DMZ/WLAN. Slot PCMCIA a dva USB porty jsou určeny k připojení WLAN sítě nebo 3G/GPRS mobilního připojení.
Doporučené koncové ceny bez DPH: USG 100 - 11 500 Kč, USG 200 - 16 700 Kč.


Komentáře