Novou verzi antiviru Avast uveřejnila společnost Alwil Software

Avast! 4.8 představuje podle výrobce velký skok v technologiích této produktové řady, neboť zahrnuje antispywarovou ochranu, certifikovanou procedurou Checkmark West Coast Lab, a také antirootkitovou technologii. Avast! 4.8 také přidává sebeobranné funkce, která znemožňují útoky proti samotnému programu.Avast! 4.8 představuje podle výrobce velký skok v technologiích této produktové řady, neboť zahrnuje antispywarovou ochranu, certifikovanou procedurou Checkmark West Coast Lab, a také antirootkitovou technologii. Avast! 4.8 také přidává sebeobranné funkce, která znemožňují útoky proti samotnému programu.

Eduard Kučera, CEO firmy Alwil Software, u příležitosti vydání řekl: "Vydání nové verze představuje pro naše uživatele významnou změnu. Mnozí z našich konkurentů nabízí antispyware nebo antirootkitovou ochranu za příplatek, nebo ji nenabízejí vůbec. Uvolněním programu avast! 4.8 jsme předvedli naše novátorství v oboru, když jsme technologie integrovali přímo do jádra programu."

Avast! 4.8 je nyní možné si stáhnout ze stránek výrobce a je dostupný ve třech edicích. Pro domácí nekomerční použití - Avast! Home Edition - je k dispozici zdarma. Pro komerční využití je Avast! Professional Edition. Pro domácnosti a domácí kanceláře je nabízen Avast! Professional Family Pack, který pokrývá až deset počítačů a jeden Windows Home Server.

Stávající uživatelé Avast! Home a Avast! Professional mohou svůj Avast! aktualizovat přímo z uživatelského rozhraní programu bez nutnosti nové instalace.
Nenechte si ujít:
AVG 8.0 přichází s novými funkcemi a přepracovaným jádrem

Sofistikované podvodné e-maily znovu zaútočily – cílem je nyní Česká spořitelna

Půl milionu databázových serverů nemá ani firewall!

Vydírání se souhlasem: jak přinutit uživatele pornostránek zaplatit?

10 hlavních bezpečnostních hrozeb roku 2008Komentáře