Novým tuzemským šéfem McAfee je Pavel Hanko


Společnost McAfee oznámila jmenování Pavla Hanka na pozici Territory Channel Account Manager. Pavel Hanko přichází do McAfee ze společnosti Panduit EEIG, americkým výrobcem síťových komponent, kde zastával pozici Area Manager pro CEE region (ČR, SR, Polsko, Maďarsko) se zodpovědností za řízení jednotlivých obchodních týmů a kompletní partnerský kanál. V McAfee bude Hanko zodpovědný za distribuční strukturu a partnerský kanál stejně tak jako i podporu koncových zákazníků a uživatelů McAfee v České republice a na Slovensku.

V minulosti Pavel Hanko pracoval též jako nezávislý konzultant v oblasti IT investic pro zejména německé, české či slovenské společnosti. Před tím pracoval několik let pro americké IT/telekomunikační společnosti působící v Německu či německé firmy, například pro SPRINT LINK GmbH, CERFnet Germany Inc. (dnešní Global Access Inc.), XYPLEX Networks Inc. či U.I.LAPP GmbH & Co.KG.

Hanko je absolventem Training College for Telecommunications a Senior Technical College for Telecommunications and Electronics.Komentáře