Obnova i bez spuštění operačního systému a za pomoci Googlu

Obnovení pomocí Norton Ghost 14.0 usnadňuje integrace se softwarem Google Desktop – uživatelé mají nyní k dispozici rejstříky záloh s možností vyhledávání.Symantec uvádí aplikaci Norton Ghost ve verzi 14.0. Aplikace zálohuje a obnovuje celý počítačový systém uživatele, včetně všech aplikací, nastavení, složek a souborů a nabízí správu vzdálených záloh, šifrování a rozšířené kompresní funkce. Uživatelé mohou rychle obnovit ztracené nebo poškozené soubory a provést rychlou obnovu po zhroucení systému i tehdy, když nelze spustit operační systém.

Symantec uvádí využití globálního systému bezpečnostních výstrah ThreatCon k identifikaci hrozeb, spouštění přírůstkového zálohování a ochraně systému uživatele dříve, než může dojít k útoku.
Na výběr je více typů zálohování: úplná záloha systému (bitová kopie disku) či záloha určitých souborů a složek. Přírůstkové zálohy a rozšířená komprese pomáhají snížit velikost požadovaného úložiště a použít lze i šifrování. Obnovení usnadňuje integrace se softwarem Google Desktop – uživatelé mají nyní k dispozici rejstříky záloh s možností vyhledávání.

Aplikace Norton Ghost 14.0 spolupracuje s většinou úložišť, včetně externích pevných disků, síťových jednotek a zapisovatelných a přepisovatelných disků CD a DVD.

Viz také:
Chyba v ActiveX ohrozila uživatele programů Norton
Symantec uvolnil aktualizaci pro Norton 2008 s podporou Windows Vista SP1


Komentáře