OfficeScan 8.0 zajišťuje podnikové desktopy

Společnost Trend Micro ohlásila dostupnost nejnovějšího vydání svého bezpečnostního řešení Trend Micro OfficeScan 8.0 pro podnikové desktopy. Jde o řešení, jehož součástí se stalatechnologie pro vyhodnocování reputace webů, které zároveň získalo certifikát Microsoft Windows Vista.Společnost Trend Micro ohlásila dostupnost nejnovějšího vydání svého bezpečnostního řešení Trend Micro OfficeScan 8.0 pro podnikové desktopy. Jde o řešení, jehož součástí se stalatechnologie pro vyhodnocování reputace webů, které zároveň získalo certifikát Microsoft Windows Vista.

OfficeScan 8.0 poskytuje ochranu proti mnoha různým typům útoků včetně souborového malwaru, spywaru, virům, rootkitům a síťovým útokům, jako je hacking. Aktuální vydání rozšiřuje ochranu i na mobilní uživatele, za hranicemi podnikové sítě, pomocí technologie, která chrání koncové body před přístupem na webové stránky spojené s malwarem. Využívá přitom dynamické vyhodnocování reputace individuálních DNS-domén.

Společnost Trend Micro se snaží těmto požadavkům vyjít vstříc a dále vylepšila OfficeScan o architekturu rozšiřitelnou o zásuvné moduly. To umožňuje nasazení přídavných nových funkcí na instalované klienty.

OfficeScan je komponentou strategie Trend Micro pro ochranu podniků (Trend Micro Enterprise Protection Strategy). Ta propojuje OfficeScan s jinými řešeními a poskytuje vrstvenou ochranu proti útokům. Všechny produkty zahrnuté do Enterprise Protection Strategy jsou centrálně řízeny prostřednictvím softwaru Control Manager s cílem koordinovat obranu před síťovými a webovými hrozbami.Komentáře