Oracle: archivace e-mailů jako příprava na soudní spory

Oracle rozšiřuje svou nabídku řešení pro správu podnikového obsahu uvedením produktů Universal Online Archive a E-mail Archive Service. Obě novinky jsou součásti Oracle Fusion Middleware.Oracle rozšiřuje svou nabídku řešení pro správu podnikového obsahu uvedením produktů Universal Online Archive a E-mail Archive Service. Obě novinky jsou součásti Oracle Fusion Middleware.
Universal Online Archive poskytuje podle dodavatele škálovatelný a spravovatelný archivační systém, který spojuje infrastrukturu Oracle Database a standardizovanou, za provozu rozšiřitelnou architekturou Oracle Fusion Middleware se strojem pro zpracování velkého objemu příchozích dat. Zjednodušuje tak archivaci, správu a rychlé vyhledávání různých typů obsahu.
E-mail Archive Service v kombinaci s Online Archive poskytuje archivační rozhraní pro Microsoft Exchange, IBM Lotus Notes a e-mailové systémy založené na protokolu SMTP.
Obě řešení podle Oraclu pomáhají podnikům snížit náklady na provoz datových úložišť, zvýšit výkon a zabezpečení e-mailu a snížit náklady a rizika spojená s vyhledáváním elektronických dokladů a přípravou na soudní spory.

Viz také:
Aktualizovat je třeba všechny databázové servery Oracle
Uživatelské účty, identity a zajištění shody s předpisy


Komentáře