Otestujte si produkt AVG 8 ještě před jeho uvedením na trh

Už druhou beta verzi produktu AVG 8.0 uvolnila k veřejnému testování společnost Grisoft. Produkt má podle výrobce zcela nové testovací jádro a vylepšené detekční schopnosti.Už druhou beta verzi produktu AVG 8.0 uvolnila k veřejnému testování společnost Grisoft. Produkt má podle výrobce zcela nové testovací jádro a vylepšené detekční schopnosti. Součástí programu jsou nově rovněž webový štít ke kontrole obsahu stránek, detekce rootkitů, stejně jako technologie ochrany proti exploitům (jde o výsledek nedávné akvizice společnosti Exploit Prevention Labs).
Druhá veřejná beta verze AVG 8.0 obsahuje mimo jiné sjednocenou detekci virů i spyware či možnost nastavit prioritu testu v jeho průběhu. Vyšší výkonnost testování zajišťuje zcela nová a podle výrobce efektivnější heuristická analýza. Vývojáři se s ohledem na uživatele soustředili i na snazší nastavení plánovaných úloh.
„Nová verze systému AVG přináší velmi významné rozšíření ochrany dat a podstatné zvýšení uživatelského komfortu. Věříme, že všichni ocení i nový, moderní a přehledný vzhled aplikace, která umožňuje intuitivní navigaci mezi jednotlivými funkcemi a možnostmi,“ uvedl Karel Obluk, technický ředitel společnosti Grisoft.
Druhá veřejná beta verze AVG 8.0 je zájemcům k dispozici na webových stránkách portálu beta.avg.com.


Komentáře