phion M: nová UTM pro středně velké firmy

Novou řadu produktů série phion M uvedla na trh společnost phion. UTM zařízení jsou dostupná ve čtyřech verzích – všechny jsou navrženy speciálně podle požadavků středně velkých firem. phion M tak nahradí dosavadní řadu produktů netfence M.Novou řadu produktů série phion M uvedla na trh společnost phion. UTM zařízení jsou dostupná ve čtyřech verzích – všechny jsou navrženy speciálně podle požadavků středně velkých firem. phion M tak nahradí dosavadní řadu produktů netfence M.
Všechny funkce zařízení phion M lze řídit centrálně prostřednictvím grafického rozhraní. Kromě toho lze systémy integrovat do řídícího centra netfence Management Centre, které zvyšuje efektivitu správy bezpečnostní infrastruktury a šetří zdroje.
Dnešní organizace podle phionu často zápolí s náročnou integrací svých řešení – jež často sestávají z individuálních komponent, jako jsou firewally, ochrana před průniky, anti-spam, anti-virus, anti-spyware a ochrana obsahu – do homogenního systému s možností centrální správy.

„Úkoly tohoto typu řešíme zařízením phion M, který představuje dokonale vyladěné UTM, Unified Threat Management, řešení“, vysvětluje Klaus Gheri, CTO a spoluzakladatel společnosti phion. „Pro středně velké organizace až s 1 000 uživateli je phion M řešení vše v jednom, které jim zajistí ucelenou a efektivní ochranu spojující firewall i VPN technologie a rovněž zabezpečení obsahu a e-mailů v jediném zařízení.“
Nová řada phion M je dostupná ve čtyřech odlišných verzích, které vyhoví požadavkům různě velkých firem:
§ phion MR: je navržen pro malé pobočky, do 20 uživatelů
§ phion M1: až 100 uživatelů
§ phion M3: až 500 uživatelů
§ phion M5: až 1 000 uživatelů
Cena řešení se podle zvolené verze pohybuje v rozpětí 890 až 13 860 Euro.


Komentáře