Phion M: ochrana komunikace pro středně velké firmy

Společnost Phion uvádí novou řadu produktů série Phion M, která je určená pro ochranu komunikace (UTM, Unified Threat Management). Phion M nahradí dosavadní řadu produktů Netfence M.Společnost Phion uvádí novou řadu produktů série Phion M, která je určená pro ochranu komunikace. UTM (Unified Threat Management) zařízení jsou dostupná ve čtyřech verzích – všechny jsou navrženy speciálně podle požadavků středně velkých firem. Phion M nahradí dosavadní řadu produktů Netfence M.

Souběžně s trvalým růstem složitosti a rozmanitosti rizik roste podle společnosti phion i poptávka po ucelených bezpečnostních řešeních. Dnešní organizace často zápolí s náročnou integrací svých řešení – jež často sestávají z individuálních komponent, jako jsou firewally, ochrana před průniky, anti-spam, anti-virus, anti-spyware a ochrana obsahu – do homogenního systému s možností centrální správy.

„Pro středně velké organizace až s 1000 uživateli je Phion M řešení vše v jednom, které jim zajistí ucelenou a efektivní ochranu spojující špičkový firewall a VPN technologie a rovněž zabezpečení obsahu a e-mailů v jediném zařízení,“ uvedl Klaus Gheri, CTO a spoluzakladatel společnosti phion.
Všechny funkce zařízení phion M lze řídit centrálně prostřednictvím grafického rozhraní. Kromě toho lze systémy integrovat do řídícího centra netfence Management Centre, které dle dodavatele zvyšuje efektivitu správy bezpečnostní infrastruktury a šetří zdroje.

Viz také:
Phion: Samotné bankomaty jsou bezpečné, ale kabely ne
Phion kupuje Visonys, dodavetele firewallu webových aplikací


Komentáře