Placený Norton Online Family Premier nabízí i monitorování videa


Tým Norton společnosti Symantec představil službu Norton Online Family Premier, která poskytuje nové funkce, jako je monitorování on-line videí, 90denní historii a automatické hlášení o on-line aktivitách.

Norton Online Family Premier je k dispozici za zaváděcí cenu pouhých 29,99 dolarů na jeden rok. Základní verze Norton Online Family je i nadále k dispozici zdarma.

Norton Online Family Premier zachovává všechny funkce základní verze, včetně přehledné historie prohlížení webových stránek, informací o profilech na sociálních sítích (jméno, věk, e-mailová adresa), monitorování IM2 a možnosti blokovat vybrané webové stránky nebo typy nevhodných webových stránek.

Verze Premier přináší novou funkci pro monitorování videa a obsahuje i seznam videí, která děti sledovaly na YouTube a dalších předních serverech pro sdílení videí a umožňuje rodičům také rychle zobrazit ukázky každého videa.

Podrobné hlášení bylo podle Symantecu vylepšeno k pokrytí všech aktivit za uplynulých 90 dnů (oproti 7 dnům v základní verzi), včetně denních souhrnů, kolik času celkově tráví děti u počítače. Verze Premier umožňuje zasílání podrobného hlášení o aktivitách e-mailem rodičům každý týden nebo měsíčně.Komentáře