Počítač, který se o sebe stará sám


Společnost AutoCont uvedla na domácí trh nový počítač řady OfficePro 5000 založený na technologii Intel vPro. Toto PC, je určeno pro všechny uživatele, kteří chtějí mít zaručený rychlý servis, co nejméně starostí se správou svého PC a podporou uživatelů. Nové řešení může podle AutoContu ušetřit významnou část nákladů spojenou s používáním a správou počítačů v malých firmách a organizacích.

Počítač řady OfficePro 5000 sám sleduje aktualizace zabezpečení, firewall a další životně důležité funkce. Využívá technologii Intel vPro, se kterou je možné na dálku detekovat závadu hardware nebo obnovit tovární instalaci. Tím se zkracuje dobu odstranění závady na minimum.

Vyskytne-li se problém s nastavením počítače nebo uživatel potřebuje poradit se základními programy, odborníci společnosti AutoCont se na dálku připojí, poradí a ihned upraví potřebné záležitosti.

Akční cena PC zahrnuje potřebné služby na 3 měsíce zdarma s možností prodloužení. U všech ostatních modelů PC AutoCont je Profi Dohled a Profi Podpora k dispozici volitelně , jednotlivé služby je možné zakoupit v různých režimech.

Podobná starší nabídka viz také: AutoCont: Počítače si samy zavolají o pomocKomentáře