Prevence narušení ve vysokorychlostních sítích

Řešení je konstruováno pro ochranu vysokorychlostních 10G sítí a lze je škálovat pro zabezpečení 40G sítí. Předpokládá se, že jedním ze zákazníků tohoto řešení budou telekomunikační operátoři a poskytovatelé služeb, kteří potřebují, aby zabezpečení udrželo krok s výkonem sítě.



IBM a Crossbeam Systems oznamují nový systém prevence narušení, jehož hlavní předností má být výkon. Řešení je konstruováno pro ochranu vysokorychlostních 10G sítí a lze je škálovat pro zabezpečení 40G sítí; integruje prevenci narušení s firewally a dalšími bezpečnostními aplikacemi.

Předpokládá se, že jedním ze zákazníků tohoto řešení budou telekomunikační operátoři a poskytovatelé služeb, kteří potřebují, aby zabezpečení udrželo krok s výkonem sítě.

Nové řešení IBM Proventia Network IPS pro Crossbeam rozšiřuje produkt IBM Proventia Network Intrusion Prevention System (IPS) o podporu platformy Crossbeam X-Series Next Generation Security. Řešení IBM Proventia IPS vycházejí z bezpečnostních analýz výzkumného a vývojového týmu IBM X-Force.

Viz také:
Ochrana pro 100Gb Ethernet a blade servery










Komentáře