Přichází Kaspersky Small Office Security v2 určený pro firmy s méně než 10 zaměstnanci

Společnost PCS představila nástroj pro ochranu počítačů v malých organizacích Kaspersky Small Office Security v2.


Nová sada je určena pro firmy s méně než 10 zaměstnanci. Její instalace, nastavení a správa je podle dodavatele jednoduchá a je zajištěna kompatibilita se stávajícími systémy IT.

 

„Přibližně polovina vlastníků malých firem1 používá vlastní systémy pro zabezpečení infrastruktury IT
a vzhledem ke složitosti a nákladnosti řešení firemní povahy často volí produkty pro zabezpečení určené pro domácnosti," uvedl Aleš Pikora, ředitel divize DataGuard. To znamená, že malé firmy často postrádají nástroje, na které spoléhají velké společnosti při zajišťování svého bezpečí. Sada Kaspersky Small Office Security byla navržena tak, aby tuto mezeru překlenula.

 

Kaspersky Small Office Security v2 zahrnuje:

 

Automatickou ochranu, pracující v reálném čase a neustále aktualizovanou.

Šifrování pro zabezpečení dat v případě ztráty notebooku, krádeže osobního počítače či nechtěného odeslání souborů na nesprávnou adresu.

Automatické aktualizace pro zajištění ochrany obchodně kritických informací před selháním hardwaru a softwaru či lidskými chybami.

Centrální správu z jednoho počítače – umožňuje uživatelům spravovat nastavení a zabezpečení počítačů a serverů v síti pro zajištění adekvátní ochrany všech počítačů zaměstnanců. Uživatelé mohou rovněž provádět kontroly a zálohování informací.

Schopnost nastavení pravidel používání internetu, včetně zákazu používání sociálních sítí, her, aplikací a webových stránek.

Správu hesel pro vynucení bezpečného hesla pro přístup k systémům a automatizované přihlašování pro zvýšení produktivity. Komentáře