Proti úniku dat přes koncové body

Nejnovější verzi sady produktů Vontu Data Loss Prevention 8 uvedla společnost Symantec. Jde o integrované řešení, které využívá kombinaci technologie implementované v koncových bodech a v síti k prevenci ztráty důvěrných dat bez ohledu na to, kde jsou uložena a kde se používají.Nejnovější verzi sady produktů Vontu Data Loss Prevention 8 uvedla společnost Symantec. Jde o integrované řešení, které využívá kombinaci technologie implementované v koncových bodech a v síti k prevenci ztráty důvěrných dat bez ohledu na to, kde jsou uložena a kde se používají.

Mezi funkce a vlastnosti, kterými se sada Vontu Data Loss Prevention 8 odlišuje od konkurenčních produktů, jsou podle dodavatele stabilita a škálovatelnost agenta Vontu Endpoint, schopnost provádět v koncovém bodu zjišťování i prevenci či schopnost nalézt ohrožená důvěrná data uložená v úložištích Microsoft SharePoint, Microsoft Exchange, Documentum a jiných podnikových úložištích.

Sada produktů Vontu Data Loss Prevention 8 doplňuje stávající portfolio společnosti Symantec o komplexní platformu pro prevenci ztráty důvěrných dat v koncových bodech, sítích a úložištích.
· Správa zásad prevence ztráty dat: Řešení Vontu nabízí centralizovanou platformu pro správu zásad prevence ztráty dat, zjišťování, řízení sledu prací a nápravu, které organizacím umožňuje jednou definovat zásady a všude je prosazovat.
· Koncový bod: Řešení Vontu Endpoint umožňují organizacím zabránit kopírování důvěrných dat na jednotky USB, stažení důvěrných dat na lokální disky a zjistit ohrožená důvěrná data uložená v přenosných a stolních počítačích.
· Síť: Řešení Vontu Network Monitoring and Prevention blokují odeslání důvěrných dat mimo organizaci prostřednictvím e-mailu, webového e-mailu, protokolu FTP, rychlých zpráv a jiných internetových protokolů a tím pomáhají organizacím zajistit soulad se zásadami zabezpečení dat a ochrany osobních údajů.
· Úložiště: Řešení Vontu Data Discovery and Protection pomáhají organizacím pochopit, kde jsou uloženy důvěrné informace, a rychle najít a opravit ohrožená data na souborových serverech, v databázích, systémech správy dokumentů, přenosných a stolních počítačích. Tato řešení také organizacím pomáhají zajistit soulad se standardy PCI, elektronické dohledání, klasifikaci dat a definovat cíle řízení v oblasti dat.


Komentáře