Sadu vyvinutou pro zabezpečení SMB nabízí McAfee

Uvedení sady Total Protection (ToPS) for Secure Business, komplexního řešení, které by mělo malým a středním firmám nabídnout veškeré potřebné zabezpečení IT v jediném balíku, oznámila firma McAfee. Výhodou nového řešení je prý to, že poskytuje nezbytné prvky zabezpečení každé organizace (ochrana desktopů, e-mailu, webu a dat) bez toho, že by management firmy byl přitom zatěžován dalšími úkoly.Uvedení sady Total Protection (ToPS) for Secure Business, komplexního řešení, které by mělo malým a středním firmám nabídnout veškeré potřebné zabezpečení IT v jediném balíku, oznámila firma McAfee. Výhodou nového řešení je prý to, že poskytuje nezbytné prvky zabezpečení každé organizace (ochrana desktopů, e-mailu, webu a dat) bez toho, že by management firmy byl přitom zatěžován dalšími úkoly.
Spolu s právě oznámenou sadou doporučených postupů „15 Minutes to a Secure Business“ by firmy měly být schopné dosáhnout vysoké úrovně zabezpečení s vynaložením podle výrobce pouhých 15 minut času každý den.
Řešení Total Protection for Secure Business obsahuje následující součásti:
Total Protection for Endpoint (řešení pro ochranu koncových bodů)
Email and Web Security Virtual Appliance (zabezpečení webu a e-mailu včetně licence na nástroj McAfee Web Filtering)
Endpoint Encryption for Devices (řešení zajišťující šifrování obsahu jednotlivých zařízení)
Device Control (řešení pro management zařízení)
V sadě je zahrnuta rovněž nová technologie Artemis společnosti McAfee. Tato technologie je údajně v oboru IT bezpečnosti prvním řešením, které nabízí ochranu uživatelů počítačů bez potřeby provádění tradičních aktualizací definic hrozeb. To, že aktualizace už není třeba instalovat do všech počítačů, by mělo výrazně zvýšit úroveň ochrany uživatelů.
Podle posledního průzkumu společnosti McAfee více než polovina firem uvedla, že řízení zabezpečení IT nejsou schopny věnovat více než hodinu týdně. Výsledky tohoto průzkumu budou k dispozici na webu (bezplatně, vyžadována registrace).


Komentáře