ScanMail v další beta verzi

Zatím poslední beta verze softwaru ScanMail for Microsoft Exchange od Trend Micro má nabízet další bezpečnostní, výkonnostní a integrační vylepšení.Zatím poslední beta verze softwaru ScanMail for Microsoft Exchange od Trend Micro má nabízet další bezpečnostní, výkonnostní a integrační vylepšení.

I ona je určena pro Exchange Server 2007 a jeho dřívější verze, a nabízí ochranu před mnoha hrozbami vyskytujícími se v e-mailech včetně spamu, phishingu a virů. Nyní navíc zahrnuje specializovanou ochranu před špionážním softwarem a umožňuje bezprostřední obranu před webovými hrozbami.

Beta verze zabezpečuje e-mailový provoz z jedné centrálně řízené platformy, trvale optimalizuje svůj výkon a zjednodušuje správu serveru. Nativně podporuje 64bitová Windows, plně spolupracuje s filtrem Microsoft IMF (Intelligent Message Filter) a využívá clustery určené k zotavení po selhání.

ScanMail for Microsoft Exchange je propojen s řídicím softwarem MoM (Microsoft Operations Manager) a podporuje tichou instalaci Microsoft Systems Management Serveru. Nové antivirové otisky v Exchange Server 2007 umožňují Trend Micro poskytovat přírůstkové skenování zlepšující výkonnost systému.

Další informace týkající se beta verze ScanMail for Microsoft Exchange a možností, jak se zúčastnit testovacího programu, najdete zde.


Komentáře